Share - Shperndaje

ozzy osbourne 4 1661976072418

Ozzy Osbourne is a singer, songwriter, and reality TV star.

Birth name: John Michael Osbourne

Birthday: 3 December 1948

Birthplace: Marston Green, Warwickshire, England

Spouse: Thelma Riley​​ (m. 1971; div. 1982)​ Sharon Osbourne ​(m. 1982)​

Children: 5

Source: https://www.distractify.com/p/ozzy-osbourne-net-worth

Share - Shperndaje

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker! Faqja jonë e internetit mundësohet duke shfaqur reklama online për vizitorët tanë. Ju lutemi, konsideroni të na mbështesni duke çaktivizuar bllokuesin tuaj të reklamave.

Refresh Page